Tanie noclegi w Szczawnicy

Szczawnica jest popularną miejscowością wypoczynkową i uzdrowiskową zlokalizowaną na południu Polski, w dolinie potoku Grajcarka – dopływu Dunajca oraz w obrębie Beskidu Sądeckiego. Tutaj na szukających błogiego relaksu oraz aktywnej rekreacji czeka wiele wyjątkowych atrakcji każdego dnia. Latem oraz zimą Szczawnica oraz jej okolice zachęcają do spacerów, jazdy na rowerze, szusowania po białym puchu, wędrówek górskich, dlatego każdy może znaleźć tu coś dla siebie.

Jeśli mają Państwo choć na kilka dni odpocząć od cywilizacji i skutecznie zregenerować siły przed powrotem do pracy, proponujemy Państwu tanie noclegi w Szczawnicy, które okażą się doskonała decyzją. Po dotarciu na miejsce będą mieli Państwo możliwość zakwaterowania się w naszych wygodnych pokojach, które oczekują na Państwa wraz z szeregiem udogodnień, przygotowanych dla Państwa wygody, posilić się smacznym obiadem lub kolacją i zyskać siły na wędrówki po okolicy, która jest bogata nie tylko w szereg atrakcji turystycznych, ale też rozpościera przed Państwem niesamowite widoki, które można podziwiać spacerując po przeznaczonych do tego szlakach lub udając się na wyciąg linowy, z którego widoczna jest panorama gór i okolic.

Dla tych, którzy chcą wyjechać właśnie do tego malowniczego zakątka, ale też nie chcą przepłacać, przygotowaliśmy nasze tanie noclegi – Szczawnica dzięki nim nie będzie dla Państwa tak droga, ponieważ my zawsze zapewniamy przystępne ceny. Dysponujemy 6 obiektami noclegowymi – są to pensjonat, wille, studia rodzinne, apartamenty z aneksami kuchennymi, prywatne kwatery oraz nieżelazne domki.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych pokojów wieloosobowych i typu studio – dzięki nim cena noclegu za jedną osobę na jeden dzień jest jeszcze niższa. Również dla naszych gości przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty – na wycieczki grupowe, w tym wycieczki zakładowe, szkolne, zielone i białe szkoły, kolonie, wyjazdy studenckie, wczasy dla seniorów czy też na wczasy dla rodzin z dziećmi.

Staramy się dostosować nasza ofertę jak najdokładniej do Państwa preferencji, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli Państwu doradzić, w którym ośrodku pobyt będzie najbardziej odpowiedni właśnie dla Państwa. Decyzję tę uzależniamy od tego, z kim wybierają się Państwo w podróż oraz czy wolą spędzić Państwo wakacje bliżej centrum Szczawnicy, czy może pragną Państwo przeżyć swój urlop jeszcze bliżej przyrody. Każdą ofertę dostosowujemy tak, abyśmy zapraszając Państwa do naszych skorzystania z naszych tanich noclegów w Szczawnicy mieć pewność, że będą Państwo zadowoleni z pobytu w naszym ośrodku.

Więcej informacji na temat cen noclegów w naszych obiektach znajduje się na ich stronach internetowych. Również mogą znaleźć tam Państwo dodatkowe informacje związane z ofertą, galerie zdjęć oraz dane kontaktowe. Zapraszamy do dokonania rezerwacji!Jesień
Lato
Pobyty indywidualne
Pobyty dla seniorów
Pobyty grupowe
Oferta dla szkół