Szczawnica – noclegi z wyżywieniem

W malowniczej Szczawnicy biją źródła dwunastu kwaśnych wód – to miejscowość uzdrowiskowa z ponad 200-letnią tradycją, gdzie także po dziś dzień zjeżdżają kuracjusze nie tylko z Polski, ale również z różnych krajów świata. Dla wszystkich, którzy chcą wypocząć właśnie w tym pięknym zakątku, przygotowaliśmy komfortowe noclegi wraz z wyżywieniem.

Oferujemy noclegi w 6 zróżnicowanych obiektach należących do naszej sieci – są to trzygwiazdkowy Pensjonat Skalny, domy wypoczynkowe Szalay I i Szalay II, Willa Wincentówka, Willa Helena oraz Domki Pod Lisem & U Krawca z apartamentami. Każdy z nich jest inny i dzięki temu możemy każdemu z naszych klientów zapewnić optymalne zadowolenie – pod względem oczekiwanego standardu oraz związanych z nim cen.

Szczawnica – noclegi z wyżywieniem. Oferujemy pyszne, domowe obiady, które będą mogły przypaść do gustu każdemu, kto lubi polską kuchnię. Także w naszym menu często można znaleźć regionalne przysmaki. Zapewniamy całodzienne wyżywienie dla naszych gości – w opcjach śniadania oraz śniadania i obiadokolacje. Dokładne informacje dotyczące oferty wyżywienia można znaleźć na stronach poszczególnych obiektów należących do nas.

Dokładamy wszelkich starań, by pobyt u nas był dla Państwa jak najbardziej komfortowy, dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom także pod względem posiłków. Noclegi z wyżywieniem w Szczawnicy charakteryzują się wysokim poziomem dostosowania posiłków zależnie od Państwa diety i preferencji żywieniowych. Staramy się, by posiłki były smaczne, pożywne i zróżnicowane oraz by zapewniały Państwu dosyć energii na wielogodzinne korzystanie z atrakcji turystycznych, które czekają na Państwa w naszych malowniczych okolicach.

Noclegi z wyżywieniem w Szczawnicy to nie tylko okazja do spędzenia kilku dni na wakacjach, ale przede wszystkim to dla Państwa okres regeneracji przed powrotem do codziennych obowiązków. Dlatego dbamy o Państwa komfort, w naszych pokojach czekają na Państwa wygodne łóżka, w których sen będzie naprawdę przyjemnością, a po przespanej nocy obudzą się Państwo pełni energii. Także nasze śniadania oraz inne posiłki pozwolą Państwu odzyskać energię, gdyż regionalne, ekologiczne produkty i staranność przygotowania powodują, że jakość wyżywienia, które Państwu oferujemy, jest naprawdę satysfakcjonuja.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą noclegową i życzymy Państwu udanego wypoczynku w Szczawnicy!Jesień
Lato
Pobyty indywidualne
Pobyty dla seniorów
Pobyty grupowe
Oferta dla szkół