Szczawnica – noclegi w centrum

Szczawnica to wyjątkowa miejscowość oferująca wiele atrakcji na każdy dzień w roku. Jeżeli poszukują Państwo noclegów w samym centrum tej malowniczej uzdrowiskowej miejscowości w Beskidach Zachodnich, w takim przypadku zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.
Dysponujemy rozbudowaną bazą noclegową – obejmuje ona noclegi przeznaczone dla grup oraz osób indywidualnych. Stworzyliśmy Szczawnicką Sieć Wypoczynkową, która obejmuje 6 obiektów zlokalizowanych w samym centrum miasta Szczawnica oraz w centrum uzdrowiskowym. Czeka na Państwa trzygwiazdkowy Pensjonat Skalny, domy wypoczynkowe Szalay I oraz Szalay II, Willa Wincentówka, Willa Helena oraz Domki Pod Lisem & U Krawca. Są to obiekty o zróżnicowanym standardzie, zarówno dla osób doceniających niskie ceny, jak i dla tych, dla których bezkompromisowy komfort jest najważniejszy. Dzięki temu niezależnie od planów naszych gości, jesteśmy w stanie zapewnić im najlepszy wypoczynek w konkurencyjnych cenach.
Te trzy słowa – Szczawnica, noclegi, centrum – to najlepsze określenie naszej oferty. Jest to doskonała propozycja dla tych, którym zależy na komfortowym wypoczynku i dodatkowo przystępnych cenach. Zapraszamy serdecznie do bliższego sprawdzenia naszej pełnej oferty noclegowej w Szczawnicy!Jesień
Lato
Pobyty indywidualne
Pobyty dla seniorów
Pobyty grupowe
Oferta dla szkół