Gdzie przenocować w Szczawnicy?

Wspaniałe widoki Beskidów Zachodnich, wyjątkowe atrakcje przez cały rok, a także kameralna atmosfera ponad 200-letniego uzdrowiska – Szczawnica to doskonała propozycja dla każdego, kto ma ochotę na wypoczynek w zachwycających okolicznościach przyrody. Miejscowość ma także bardzo dobrze rozwiniętą bazę noclegową, dlatego też na pewno uda się Państwo znaleźć taki nocleg, który będzie optymalnym rozwiązaniem – na każdą kieszeń.
Nasza Szczawieńska Sieć Wypoczynkowa to 6 obiektów o zróżnicowanej ofercie – są to domy wypoczynkowe Szalay I i Szalay II, Pensjonat Skalny ***, Willa Wincentówka, Willa Helena oraz Domki Pod Lisem & U Krawca z apartamentami z aneksami kuchennymi. Nasze obiekty to propozycja dla zarówno dla gości indywidualnych, jak i dla grup zorganizowanych – na zielone i białe szkoły, dla wycieczek szkolnych, na wyjazdy firmowe, zjazdy rodzinne.
Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę – nie tylko wygodne noclegi, ale również wyżywienie, dostęp do bogatego zaplecza SPA, internetu, placów zabaw, parkingów, a także innych udogodnień.
Więcej na temat obiektów noclegowych należących do naszej sieci można dowiedzieć się na ich stronach internetowych. Znajdą Państwo tam dokładne informacje dotyczące naszej oferty, a także galerię i cenniki. Jeżeli kierunkiem Państwa wyjazdu jest Szczawnica, nocleg w jednym z obiektów w naszej sieci będzie bardzo dobrym wyborem.
Zapraszamy serdecznie!Jesień
Lato
Pobyty indywidualne
Pobyty dla seniorów
Pobyty grupowe
Oferta dla szkół