Pensjonat w Szczawnicy

Zapraszamy Państwa serdecznie do naszego Pensjonatu Skalnego ***. To propozycja dla wymagających gości, dlatego też jeżeli liczy się komfortowy wypoczynek w malowniczej Szczawnicy, wtedy jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.
Nasz pensjonat to obiekt o podwyższonym standardzie. W ofercie posiadamy 50 miejsc noclegowych, które znajdują się w pokojach 1-osobowych, 2-osobowych oraz 3-osobowych, a także w pokojach typu studio. Z ich okien rozciągają się wspaniale widoki, a kameralna atmosfera spowoduje, że mogą zapomnieć Państwo u nas o codziennych problemach.
Na terenie pensjonatu znajduje się bogate zaplecze rekreacyjne – jacuzzi, sauna fińska i na podczerwień, kabina z hydromasażem, fotel do masażu, także odbyć można lecznicze seanse lampą Bioptron. Dodatkowo także w obiekcie dostępne są: salka do fitness, stół do ping-ponga, salka DVD, jadalnia z kominkiem, parking monitorowany.
W okolicy znajduje się wiele znanych atrakcji Szczawnicy, między innymi Park Zdrojowy oraz pijalnia wód mineralnych, Aleja Zdrojowa, Kolej Linowa Palenica, Promenada nad Grajcarkiem, kryty basen ze SPA, także liczne szlaki spacerowe i rowerowe.
Jeżeli wybierają Państwo wczasy w miejscowości Szczawnica, pensjonaty to gwarancja komfortowego wypoczynku, a nasz Pensjonat Skalny *** to propozycja dla każdego wymagającego gościa. Zapraszamy serdecznie już teraz do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej pensjonatu!Jesień
Lato
Pobyty indywidualne
Pobyty dla seniorów
Pobyty grupowe
Oferta dla szkół