Nocuj w centrum Szczawnicy wraz z nami

Aby mieć wszędzie blisko, warto zanocować w samym sercu Szczawnicy. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty noclegowej – nasze obiekty znajdują się właśnie w centrum, albo w centrum miasta, albo też w centrum uzdrowiska.

Noclegi – Szczawnica centrum. W naszej sieci znajdują się domy wypoczynkowe Szalay I i Szalay II, Willa Wincentówka, Willa Helena, Pensjonat Skalny *** oraz Domki Pod Lisem & U Krawca. Ze względu na to, że są zróżnicowane pod względem standardu oraz cen, na pewno uda się Państwu dobrać odpowiednią ofertę dla siebie. Nie trzeba przy tym obawiać się o to, że wszędzie będzie daleko – nasze obiekty są położone tak, że dojście do najciekawszych atrakcji w miejscowości jest naprawdę szybkie.

Zapraszamy Państwa do kontaktu, podczas którego postaramy się jak najbardziej pomóc Państwu w wyborze najodpowiedniejszego dla Państwa miejsca na nocleg w Szczawnicy. Z uwagi na naszą bogatą ofertę, możemy zaproponować Państwu nocleg w miejscu najbardziej zgodnym z Państwa planami spędzeniu czasu w naszych przepięknych okolicach.

W pobliżu naszych obiektów znajdują się tak znane punkty w Szczawnicy, jak: Promenada nad Grajcarkiem – rzeką przepływającą przez miejscowość, Park Zdrojowy, Aleja Zdrojowa oraz pijalnia wód mineralnych, Plac Dietla, Willa Pałac (obecnie muzeum) także atrakcje dla aktywnych – Kolej Linowa Palenica na terenie kompleksu narciarskiego, basen kryty, lasek modrzewiowy ze ścieżką zdrowia. W okolicy rozchodzi się wiele zróżnicowanych pod względem poziomu trudności szlaków – spacerowych, rowerowych, turystycznych.

Jak widać, nie zabraknie Państwu atrakcji turystycznych, spośród których każdy wybierze coś dla siebie. Po całym dniu zwiedzania będziemy na Państwa czekać z gotowymi noclegami w Szczawnicy lub jej okolicach, tak by mogli Państwo w spokoju i komforcie zregenerować siły. Dokładamy wszelkich starań, by pobyt u nas był dla Państwa niezakłóconą przyjemnością, dlatego z myślą o naszych gościach każdy pokój wyposażamy w odpowiedni sprzęt, który zapewni Państwo komfort podczas pobytu. Oprócz wygodnych pokojów oferujemy Państwu także smaczne i wartościowe wyżywienie oraz służymy radą w zakresie spędzenia wolnego czasu w Szczawnicy. Chętnie doradzimy, gdzie warto się wybrać i jak zaplanować każdy dzień tak, by jak najowocniej i najefektywniej mogli Państwo wykorzystać swój urlop. Mamy nadzieję, że nasza malownicza okolica oczaruje Państwa i zechcą Państwo tu wrócić, a przy okazji skorzystać po raz kolejny z naszych komfortowych noclegów w Szczawnicy.

Zapraszamy już teraz do bliższego zapoznania się z ofertą naszych obiektów noclegowych – mamy nadzieję, że wypoczynek w Szczawnicy razem z nami będzie dla Państwa całkowicie udany!Jesień
Lato
Pobyty indywidualne
Pobyty dla seniorów
Pobyty grupowe
Oferta dla szkół