Kwatery w Szczawnicy

Piękna Szczawnica zaprasza przez cały rok do wypoczynku oraz do kurowania się – dla wszystkich turystów przygotowaliśmy komfortowe noclegi, które, mamy nadzieję, spełnią również Państwa oczekiwania. Szczawnica to wyjątkowe miejsce na mapie Polski – warto ją zobaczyć, ponieważ na każdym kroku czeka tu wiele atrakcji dla starszych i młodszych.

Szczawnica jest wyjątkowym miejscem uzdrowiskowym, w którym każdy z Państwa znajdzie atrakcje i sposoby spędzania czasu idealne dla siebie. Nie brakuje tu możliwości na aktywny wypoczynek ze względu na ogromną ilość atrakcji turystycznych, bogatą historię okolicy czy dzięki obecności wielu źródeł wód mineralnych. Podczas spacerów malowniczymi szlakami odnaleźć można piękne skały, wodospady i wyjątkowe okazy bogatej w tej okolicy roślinności. Pomiędzy wycieczki można zatrzymać się i odpocząć w naszych kwaterach w Szczawnicy, które zawsze na Państwa czekają.

Turyści szczególnie chwalą sobie możliwość przejazdu kolejką górską, rozpostartą do Palenicy, skąd rozpościera się niesamowity widok na panoramę Tatr, Beskidu Sądeckiego i oczywiście Szczawnicy. Nasza okolica jest wyjątkowo atrakcyjna dla gości przez cały rok, dlatego też przez dwanaście miesięcy czekamy na Państwa przybycie, aby mogli Państwo cieszyć się naszymi wyjątkowymi kwaterami w Szczawnicy oraz swobodnie poznawać okolicę tak, by odwiedziny u nas były dla Państwa doskonałą przygodą.

Nasza Szczawieńska Sieć Wypoczynkowa obejmuje 6 zróżnicowanych obiektów – są to pensjonat, wille, studia rodzinne, apartamenty z aneksami kuchennymi, nieżelazne domki oraz prywatne kwatery. Szczawnica dzięki tak różnorodnej ofercie dostępna jest razem z nami dla wszystkich – mamy noclegi na każdą kieszeń.

Nasz kwatery są idealne zarówno na pobyty indywidualne, jak i grupowe – wycieczki szkolne, zakładowe, kolonie, zielone szkoły i białe szkoły. W kwaterach znajdą Państwo wszystko, co potrzebne do komfortowego snu. Również naszym gościom zapewniamy wyżywienie, a także inne udogodnienia zależnie od wybranej opcji noclegowej. Więcej informacji na temat wyposażenia poszczególnych obiektów znaleźć można na ich indywidualnych stronach internetowych – także publikujemy tam galerie zdjęć, dlatego mogą Państwo zobaczyć przygotowane przez nas oferty noclegowe.

Zapraszamy serdecznie do wypoczynku w Szczawnicy!Jesień
Lato
Pobyty indywidualne
Pobyty dla seniorów
Pobyty grupowe
Oferta dla szkół